Verslo valdymo sistemos

Šiuo metu sėkmingas verslas sunkiai įsivaizduojamas be inovatyvios verslo valdymo sistemos. Informacinės technologijos kartu su efektyviomis verslo valdymo programomis leidžia palengvinti verslo informacijos valdymą. Kas yra verslo valdymo sistema ir kuo ji skiriasi nuo procesų valdymo sistemos? Tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje visos IT specialistų kuriamos verslo valdymo sistemos yra projektuojamos informacijai ir verslui valdyti, tačiau nėra sukurtų atskirų verslo valdymo sistemų procesams valdyti. Daugelis įmonių ir organizacijų turi milžiniškus kiekius informacijos, kuri neretai iš pradžių kaupiama „Excel“ ar kitokiose programose. Verslo valdymo programos padeda optimizuoti didelius informacijos kiekius, tačiau nepadeda valdyti įmonės procesų. 

 

Procesų valdymo sistemų algoritmas šiek tiek kitoks. Jį sudaro ne tik informacija, bet ir darbuotojų veiklų matavimas. Pastarojo elemento – darbuotojų veiklų matavimo ir veiklų eigos atsekamumo organizacijos struktūroje – nėra nė vienoje verslo valdymo sistemoje.

Optimizuodami procesus jūsų organizacijoje galime padėti turimas verslo valdymo sistemas padaryti naudingas sumodeliuotiems procesams.